albumy handmade: KONTAKT / JAK ZAMÓWIĆ

KONTAKT / JAK ZAMÓWIĆ

Osoby zainteresowane zamówieniem albumu proszę o kontakt:
sklep@eight.pl
tel 608 055 867 (w dni robocze między 8 a 16)

Jak zamawiać?
  • Większość zamawiających ma już jakiś pomysł na wygląd albumu czy księgi gości, a przynajmniej przemyślane kolory, styl, ulubione motywy itp. Można nawiązać do zaproszeń ślubnych, zwłaszcza przy zamawianiu księgi gości. Na okładce może pojawić się zdjęcie. Proszę o wszelkie sugestie n/t zamówienia, bardzo ułatwi mi to zaprojektowanie albumu zgodnie z Państwa wizją. Jeśli na okładce ma się znaleźć wizytówka potrzebne będą dane, które zostaną w niej zawarte czyli np. imiona, data, rodzaj wydarzenia (komunia, chrzest, ślub). Proszę zastanowić się nad wielkością albumu. Standard to album ok. 30x30 cm z 25 kartami na zdjęcia. Do księgi gości ślubnych przyda się także tekst od młodych, zachęcam do pisania własnych tekstów, prosto z serca! Szczegóły będą omawiane na bieżąco.
  • Po wstępnej analizie danych dostają Państwo wycenę zamówienia z kosztami wysyłki oraz informację o orientacyjnym terminie realizacji. Po akceptacji proszę o wpłatę zaliczki lub całości kwoty za zamówienie. 
  • W cenie albumu otrzymują Państwo 2-3 różne projekty do wyboru wykonane na podstawie Państwa wytycznych. Każdy kolejny projekt jest dodatkowo płatny. Wybrany projekt dopracowujemy wspólnie (dobór materiałów, czcionek itp) aż dojdziemy do ideału :) 
  • Wykonanie albumu od tego momentu następuje w ciągu 2-4 tygodni w zależności od obłożenia zleceniami orz dostępności niestandardowych materiałów. W okresie wiosenno-letnim czas ten może ulec wydłużeniu ze względu na sezon komunijno-ślubny i większą ilością zleceń.

Przykładowe projekty i ich realizacje:

_______________________________________________________________